KURUMSAL

 

Merhaba,

İçinde yaşadığımız dönem, dünyanın insanoğlunun yaşamını kolaylaştıran en hızlı gelişmeleri son sürat yaşadığı bir döneme tekabül etmektedir.

Dünyadaki bu hızlı gelişimden ve dönüşümden bağımsız olmayan yaşadığımız topraklar da kaçınılmaz olarak nasibini almaktadır. Cumhuriyetimizin özellikle son 30 yıl içerisindeki gelişmelerden payına düşen bilimsel yöntemler ve tekniklerden tekstil sektörünün payına düşen gelişmeler gözle görülür bir şekilde yaşanmaktadır.

1990’lı yılların sonlarına doğru tekstil sektöründeki en belirgin ilerleyiş şöyle özetlenebilir; Yüzyılımızın başına kadar gelişmiş ülkeler için üretim yapan sektörümüzün, bununla birlikte geliştirmiş olduğu ve dünya genelinde talep gören tekstil markalarının oluşması ile pazardaki payımızın artması ve kalitemizin en üst seviyelere ulaşması ile yaptığı sıçramalar, ülke ekonomisinde de belirgin bir yer edinmiştir. Tekstil ürünlerinin yeni çağa uyumunda önemli bir yer tutan tekstil baskı gereçleri de aynı önem ve özenle yükselen kaliteden payına düşen uluslar arası bilimsel teknik gelişmeler ve bilgiler ışığında doğa ile barışık ve insan sağlığını tehdit etmeyen boya ve baskı malzemelerinin dünyada kabul görmüş markaların ülkemiz de önemli bir yere sahip olmasına olanak tanımıştır.

Firmamız işte bu nedenlerle 1998 - 2004 yılları arasında sürdürdüğü boya imalatını ve baskı malzemelerinin tedarikçiliğini, bünyemizde topladığımız uluslararası markaların sektörümüzdeki gerekli yerini alabilmesi için gereken yatırımları yaparak bu ürünleri piyasamızın ihtiyaçlarına orantılı bir şekilde hizmete sunarak sektörel ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

 

 

© 2015 Markaca All rights reserved.